Tunklova 1, 789 01 Zábřeh | tel.: 583 415 060 | mob.: 737 911 956

Srdíčko

Přáníčka Ježíškovi, Strom splněných přání

Milý Ježíšku...

Městská sociální zařízení připravila v součinnosti s městem Zábřeh tradiční charitativní akci Strom splněných přání. Přichází předvánoční čas a s ním nejkrásnější svátky v roce. V našem okolí je ale mnoho dětí, které neznají Vánoce tak jako my, a ne každé z nich má to štěstí, aby dostalo, co si přálo. Pojďme proto společně udělat radost dětem azylového domu v Zábřeze a vytvořit jim tak kouzelné Vánoce.

Naše děti v DORD se už moc těší na Vánoce a napsaly dopis Ježíškovi, kam svěřily svoje malá i větší tajná přání. Ty, které ještě neumějí psát, svoje přáníčka nakreslily.

S pomocí maminek potom vytvořily krásné vánoční obálky, do kterých dopisy pečlivě složily. Pokud chcete udělat dobrý skutek a rozhodnete se splnit některé dětské přání, můžete přijít od 6. prosince 2022 do podchodu budovy Městského úřadu, Masarykovo náměstí 510/6, kde najdete obálkami ověšený vánoční stromeček. Vyberte si obálku a dárek doručte do Domova pro osamělé rodiče s dětmi na adresu Tunklova 1, Zábřeh nejpozději do 19. prosince 2022. „Budeme moc rádi, když dárek zabalíte a nezapomenete k němu dát i kartičku, ať víme, komu dárek patří,“

Děkujeme, že nám pomáháte dělat Vánoce krásnější, kolektiv pracovníků DORD.