Tunklova 5, 789 01 Zábřeh | tel.: 583 550 091

Srdíčko

Popis bydlení

Azylový dům pro muže a ženy je umístěn v přízemí budovy v ulici Tunklova 5, Zábřeh. V prvním patře tohoto objektu je umístěna kancelář vedoucí a sociální pracovnice, krizový a sociální byt a sídlí zde Sdružení dobrovolných hasičů Města Zábřehu.

 

Azylový dům pro muže a ženy má k dispozici 7 pokojů, které jsou po 2 až 3 lůžkách. Každý pokoj je vybaven lůžky, skříněmi, stolem, židlemi a lednicí.

 

K dispozici je také společná kuchyň, kde mohou využívat automatickou pračku, sporák, mikrovlnou troubu, troubu na pečení a jiné pomůcky k vaření.

 

Nachází se zde také 2 koupelny se sprchovým koutem a WC, zvlášť pro muže a pro ženy.

 

Uživatelé mohou využívat žehličku, žehlicí prkno, sušáky na prádlo, apod. Uživatelům jsou poskytovány čisticí prostředky. V přilehlých venkovních prostorách je umístěno zázemí pro sušení prádla, společné posezení, skupinové a sportovní aktivity a přístřešek pro kola.

 

Služby azylového domu jsou poskytovány celoročně, nepřetržitě, po dobu 24 hodin denně. Personál je uživatelům k dispozici od pondělka do pátku od 6:30 do 22:00, o víkendech a svátcích od 8:00 do 20:00. Prostory Azylového domu pro muže a ženy nejsou bezbariérově řešeny.

MSZ Zábřeh - Azylový dům pro muže a ženyMSZ Zábřeh - Azylový dům pro muže a ženyMSZ Zábřeh - Azylový dům pro muže a ženy